6 Ekim 2011 Perşembe

Ay Tutulması "Adım Adım Anlatım"
11 yorum:

 1. çok iyi bir fikir

  YanıtlaSil
 2. Beğemene sevindim canım. Yorum yaptığın için teşekkür ederim. :))

  YanıtlaSil
 3. Harika olmuş. :) Tekrar süperstar olursam tasarlayıp alacağım. :))

  YanıtlaSil
 4. Harika olmuş ama alamam s.s değilim :(

  YanıtlaSil
 5. Oha çok güzellll !!!!!

  YanıtlaSil
 6. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 7. Cevap vermeyeyim diyorum ama SENİN GİBİLERİ EZMEKTEN ZEVK ALIYORUM! İkinci yorumunu İĞRENÇ İÇERİĞİNDEN dolayı kaldırmak durumunda kaldım. Sen ki adını paylaşmaktan aciz biri olarak neyine güvenip benim blogumu kirletmeye çalışıyorsun ha? Sen kimsin? Ne cürretle benim çöplüğümde KÜFÜR EDERSİN? Ahlaksız olduğun her hanlinden belli senin gibilerle uğraşmak güzel değil ama ben seviyorum senin gibileri EZMEYİ! Zaten güzel olan bir şeye nedersen de O GÜZELDİR! Bunu kirletemezsin. O "gibi" edatından önce kullandığın kelime aslında seni anlatıyorda haberin yok! Biraz büyü, korkaklığından kurtul sonra dikil karşıma! Daha kim olduğunu bile bilmeyen bir isimsiz bir adsız olarak çıkma karşıma!

  _______

  Ondan önceki üç yorumu yapan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. :))

  YanıtlaSil
 8. SEN BENİM ÇÖPLÜĞÜMDE Ö-TE-MEZ-SİN! YORUMLARINIDA SİLERİM, SENİDE! O EDEPSİZ YORUMLARINIDA AL DEFOL! İSMİNİ VERMEKTEN ACİZ YARATIK!

  YanıtlaSil
 9. merhaba ben bir sey soracaktım tek bir tane yuvarlak yapamıyorunm cewap verir misin?
  adım dollygirl4444 birde bazıları fashion desingn yaparken yazı yazabiliyor resim koyor ben yapamıyorum.

  YanıtlaSil
 10. Tek yuvarlak olmaz zaten. Sadece ŞEKLİ BÜYÜTMEN GEREKİR. Ve şekli büyüttüğünde duvar kağıdı olarak alırken yalnızca bir tanesini almalısın. ;)

  Yazıları kendileri oradaki şekillerle yazıyorlar. Şekilleri vs. yüz gibi kendileri uğraşarak oluşturuyolar. Hiç biri hazır değil yani yapmak oldukça ZOR. :)

  YanıtlaSil

Yorum yazdığın için teşekkür ederiz...

*Herhangi bir hesabın yoksa Yorumlama Biçiminden Anonim'i seçip sonuna stardoll kullanıcı adını ekleyerek yorum yazabilirsin.